Матч Волинь - Карпати був перерваний масовою бійкою (відео)

Матч Волинь - Карпати був перерваний масовою бійкою  (відео)

Матч плей-офф за право грати в наступному сезоні в Українській Прем'єр-лізі між "Волинню" та "Карпатами" (1: 3) був перерваний в кінці зустрічі через хуліганські дії вболівальників, які таким чином відреагували на масову бійку команд.

Передає LB.ua

>

Події відбулися вже в компенсований час, коли третій гол львів'ян в матчі забив Денис Мірошниченко.

У доданий час між гравцями почалася бійка в центрі поля. У конфлікт вирішили втрутитися місцеві ультрас, які вибігли на поле. Один з них навіть запустив в арбітра пластиковим кріслом. У підсумку, рефері і його помічники змушені були гру перервати і терміново ретируватися.

Додамо, що в конфліктному епізоді взяв участь головний тренер "Волині" Андрій Тлумак, який після зупинки гри спочатку намагався схопити арбітра Козіряцкого, а потім його штовхнув.