У Volkswagen серйозні проблеми: топменеджери оцінили стан концерну як критичний
Ситуація у концерні Volkswagen Group виявилася значно гіршою, ніж здавалося на перший погляд. Цей висновок зробили самі топ-менеджери компанії, які піддалися анонімному опитуванню. Цю інформацію оприлюднив німецький експерт.
Що викликало такі проблеми?
Volkswagen переживає важкий період, внаслідок кількох невдалих років. Наприклад, у першому кварталі 2026 року прибуток компанії знизився на 28%. Це лише один з низки тривожних фінансових звітів. Концерн не зміг вчасно адаптуватися до переходу на електромобілі, програв битву на китайському ринку, а також не зміг зайняти гідну позицію у Латинській Америці.
Проблеми поглиблюються внутрішніми конфліктами: результати опитування свідчать про нестачу єдності серед керівників. Різні управлінські команди мають суперечливі погляди на шляхи вирішення виниклих проблем.
:
Чому це викликає занепокоєння
Volkswagen є найбільшим автовиробником у Європі та охоплює більше десятка брендів, таких як Škoda, SEAT, Porsche та Audi. Як один з найбільших роботодавців на континенті, його проблеми стосуються сотень тисяч співробітників в Німеччині та по всій Європі.
Той факт, що внутрішнє опитування виявило такий високий рівень тривоги серед керівництва, є тривожним індикатором: люди, які мають доступ до інформації зсередини компанії, оцінюють ситуацію набагато критичніше, ніж офіційні повідомлення.



