«Дія.City» не замінила ФОП-модель, але платить майже вдвічі більше податків

«Дія.City» не замінила ФОП-модель, але платить майже вдвічі більше податків

Голова фінансового комітету Верховної Ради висловив своє невдоволення українською IT-спільнотою, зазначивши їх небажання переходити з ФОП-моделі на нову платформу «Дія.City». Однак статистика, яку він сам же наводить, показує зовсім іншу картину.